| Sorina_8036 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor...imi place un baiat foarte tare. dar nu prea imi atrafe atentia. ce as putea sa fac pentru ai atrage atentia?

Răspuns Câştigător
| kissomanu a răspuns:

Intra si tu in vorba cu el. Fa in asa fel ca el sa te observe. Aiputea sa incepi o conversatie pe internet,, dar mai intai ar trebui sa stii ce-i place ca sa stii despre ce sa-l intrebi. Daca afli ce il intereseaza, adauga treaba asta in discutia pe care o vei incepe...ca sa aveti un punct de pornire. Mai apoi arata-i toate calitatile tale si fa-l sa se indrogoasteasca.smecherii d-ale fetelor. Daca nu se primeste, inseamna ca nu trebuie sa mai insisti...

4 răspunsuri:
| scump3tea a răspuns:

Atragei atentia tu...mai bine ar fi sa il cunosti si apoi s aii spui ca il placi. Poate tu il placi dar nu ii stii inima, sufletul, caracterul si din moment ce il vei cunoaste poate vei realiza ca nu e pentru tine.Deci sa trecem la subiect il cunosti, vezi daca are un interes fata de tine si apoi vezi tu poate face el primul pas.

Răspuns utilizator avertizat
| Madda a răspuns:

Pai il saluti il intrebi ce facesmug Gen : Heii ^^. Ce facCi?!
Apoi ii spui ca iti splac pantanolii lui de exemplu sau freza sau tricoul sau orice altceva.
cerei Idi-ul de mess. Mai vorbiti pe mess. Faci un Flirtlaughing Ceree-i o poza cu el... Razi la glumele lui. Apoi ii spui ca il placi. Si vezi cum rectioneaza. DACA MERITA sau NU.:*

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

rolling eyes intrebarea asta a fost postata de cel putin 30 de ori pe TPU, chiar nu poti sa dai un search?