| Denis13r41 a întrebat:

Am si eu o intrebare/\/\. Toti elevii din clasele 5-8 am fost mutati la o alta scoala,iar cand am ajuns acolo, am intrat in clasa(sa o vedem,sa ne cunoasteam etc.)Ne-am asezat pe scaune iar o fata statea pe scaun,langa ea era prietena ei si ea se uita la mine, zambea si vorbea cu prietena ei, iar cand vorbeam cu cineva se uita la mine iar cand m-am uitat eu la ea s-a intors imediat.Ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că te place.

| Holiday a răspuns:

Iar au uitat poarta deschisa la Balaceanca?!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Te place.

| OrdanKarris a răspuns:

Pana nu vorbesti cu ea nu inseamna nimic. Daca se roseste si se fastaceste inseamna ca te place. Iar cand o fata te place, nu trebuie sa te chinui s-o impresionezi. Poti face ce vrei din ea. Absolut tot ce vrei.winking

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Ca te place

| Horus35 a răspuns:

Pe bune? Ce te face să crezi că te place?