| xSmileGirl a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva, dar inainte trebuie sa va dau ceva detalii.
Deci : " Imi place un baiat [ ca oricare altei fete de varsta mea ] si el e mai mare cu 2 ani de cat mine. Bun, suntem la aceeasi scoala si ne vedem pauza de pauza. De 1 Iunie au avut loc ceva activitati, si una dintre acestea s-a desfasurat in clasa mea, care e una din cele mai frumoase clase :X! Eu eram inscrisa la alta, dar cum acea era deja gata, m-am gandit sa ma duc sa ma uit la aceea din clasa mea. Cand am intrat, el statea exact pe scaunul meu, atunci eu m-am asezat pe o banca si urmaream actiunea. La un moment dat, eram cam plictisita, si am ramas cu privirea intr-un loc, stateam pe ganduri. Am stat asa minute bune pana cand vad ca vine in fata mea si zice : mai visezi tongue, ca vine randul meu! si a zambit. In momentul acela am zis : ok! Normal ca el a castigat laughing. Dupa aceea am plecat acasa. A doua zi, profa de romana ne aduse tezele si eram speriata rau! Pana la urma am luat 10, si in pauza mi-am sunat cea mai buna prietena care era la alta scoala, eu eram prin zona chisocului si radeam cu prietena mea care luase 7 laughing. In timp ce vorbeam cu ea, am observat ca el se holba la mine, si cand m-am uitat la el si-a luat privirea. sad. Azi trebuia sa mergem la fosta invatatoare, dar ne-am fentat noi [ fetele din clasa ] era in excursie rolling on the floor, ne-am intors la scoala si administratorul, cred ca glumea cu noi ca ne intreba : " Unde chiuliti, vreti sa va duc la directoare? ". Am bagat noi ceva pe acolo ca i-am zis dirigintei, si bla bla. Noi in inconjuram pe adimistrator, si vad ca langa doua fete din clasa se strecoara el si se uita la mine cu o privire serioasa. Iar cand am plecat acasa, m-a sunat mama sa ma intrebe daca iau ziarul sau nu stiu ce straight face Eram, vis- a -vis de scoala, la magazin, si iar se uita la mine si zambea. Iar intrebarea e : Credeti ca ma place? Daca se mai intampla lucruri asemanatoare o sa va zic, ca sunt sigura ca nu sunt prea multe dovezi. sad. Apropo, el e clasa a 7 a happy Mersi mult! :* Va pup!

3 răspunsuri:
| LicCuricCi a răspuns:

Uh la ce scoala inveti?

| bebysaAnnie a răspuns:

Pai exista si posibilitatea sa te placa avand in vedere toate acele coincidente daca l-ai surprins de multe ori uitandu-se la tine. Dar poate ii este teama de ceva, sau poate nu are curaj sa iti spune...sunt multe posibilitati...

| Bluesky_4438 a răspuns:

Stiu cum este si eu am avut parte de un caz asemanator... nu vreau sa fiu pesimista... poate ca in cazul tau e altfe. la mine s-a intamplat cu unu de a 8 a f dragut. a inceput la fel imi zambea, incerca sa vb cu mine dar pana la urma s-a dovedit ca de fapt vroia sa-si bata joc de mine sad