| RaduXZ9 a întrebat:

Salut, am un amic i-ar cand ies cu el pe afara, imi vorbeste numai de masini (el este pasionat de masini) incerc sa schimb subiectul dar tot revenim la masini, iar pe parcursul iesirii noastre incepem sa ne plictisim spre final, eu vreau sa cunoastem oameni noi, sa comunicam despre ceva ce ne-ar aduce un plus, dar el nu este asa deschis la chestile astea, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Ai putea sa-i explici ca pentru tine acest subiect nu prea e asa de important, si sa-i mai spui ceea ce ne-ai spus si noua, in ultima parte.

1 răspuns:
| SuperGamerRO a răspuns:

Pai puteți vorbi de lucrurile pe care lea-ti făcut azi sau ieri. vorbiti despre youtuberi.despre jocuri.chestii dintrastea.