| Faranume1910 a întrebat:

Ar parea ciudat daca i-as scrie unei fete de care umi place si pe care o cunosc dar nu am prea vorbit cu ea?
Ce aș putea să fac pentru a avea o discutie lunga prin mesaje si să imi scrie si ea inapoi?

Răspuns Câştigător
| Deeadeea5 a răspuns:

De ce sa para ciudat? Nu te jena sau intimida, gaseste puncte de conversatie comuna si treaba merge de la sine.

4 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Depinde ce-i scrii, ți-am dat o idee la cealaltă întrebare dar din păcate nu depinde doar de tine ca, conversația să fie lungă și frumoasă.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ea nu îți scrie înapoi înseamnă că nu e interesată.
Nu-i spune din prima că o placi, încearcă să o cunoști mai întâi.

| dbigiu84 a răspuns:

Ciudat e pe jumatate.Acuma depinde ce vrei sa-i scrii :].Sa-i scrii direct te plac, ai vrea sa iesim ar fi ciudat.Sa incepi o discutie normala, ar fi doar pe jumatate.Vezi tu cum o scoti la capat.Dar macar incearca, cu cuvintele tale pentru ca daca nu incerci, iti va parea rau.

| Plato a răspuns:

Ce-ar fi sa lasi mesajele si sa-i vorbesti in realitate?