| ForgetThatShit a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o fata pe care nu o cunosc si nu am vorbit cu ea niciodata. Ce subiecte de discutie sau despre ce as putea sa vorbesc cu ea?
Cum sa incep?

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poti incerca orice subiect. De exemplu despre ecuatiile de gradul doi; vezi ce parere are. Daca nu se prea pricepe, ia-o cu de-alea de gradul unu. Sau un subiect din istorie, cum ar fi Caderea Constantinopolului. Orice. Subiecte sunt destule, numai sa vrei sa incepi laughing

| SkyPilot a răspuns:

Incepi cu ceva ce este comun intre voi doi. Incearca apoi sa afli lucruri despre ea. Fiecarui om ii place sa vorbeasca despre sine, fetei ii va face placere si va aprecia interesul tau in ea. Pe de alta parte tu ai de castigat pentru ca vei sti unde o poti invita si ce activitati puteti face impreuna.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Vesnica intrebarebig grine ce ma suni cu ascuns? ea o sa zica ca nu ea te a suna, tu ii zici ca te a sunat cineva si se spunea ca esti tu etc, si asa te bagi in vorba cu ea, dupa ce terminati discutia asta o intrebi:ce mai faci si mai departe te descurci!

| Gabriella681 a răspuns:

Pai,salut-o.Intreab-o ce face, ce fel de persoane ii plac.Dar nu-i insira o tona de intrebari(asta daca vrei sa nu te creada obsedat).Oricum..nu ai nevoie de sfaturi despre ce sa vorbesti cu ea..fi tu insuti.