| KinderMax a întrebat:

Salut, as dori un sfat va rog din suflet si fara luat la misto, eu ma inteleg bine cu o fata si o plac asa cum ii, este inalta dar eu sunt scund, eu am 1, 70 si ea are 1, 80, eu am 17 ani si ea are 16 ani, ce credeți ar merge o relație cu ea? Stiu ca trebuie baiatu sa fie mai inalt decat fata dar nasad

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ar merge fiindca nu s-ar complica ea cu unul atat de micut de statura, ca sa e faca de rusine pe strada.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca doar pe asta va bazați o relație... inălțime, atunci nu va merge.

| dullcat a răspuns:

Nu, nu trebuie sa fie baiatul mai inalt ca fata.Si nici nu trebuie sa postezi intrebarile de mai multe ori.