| Pana a întrebat:

as vrea sa stiu dupa cat timp de la procesul de divort, se primeste verdictul final? Ma refer la raspunsul final.
multumesc.

Răspuns Câştigător
| danutznew a răspuns:

In cazul meu am depus cererea de divort pe 17 mai 2007, iar decizia s-a dat pe 31 iulie 2007, devenind irevocabila peste 30 de zile (precizez ca nu s-a facut partaj, nu am avut copii si am fost amandoi de acord cu divortul).

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Banuiesc ca te referi la hotararea judecatoreasca care o primesti in scris dupa vreo 3 saptamani de la divort. Daca nu este contestata, atunci, dupa 30 de zile se legalizeaza si are caracter definitiv si irevocabil!

| Fllly a răspuns:

Pi poate sa te tina in proces mult si bine...

asta daca nu e de acord cu divortu sad

| Pana explică:

Pai este de acord cu divortul ambele persoane implicate si ma refer la sotul si sotia. poate dura si o saptamna pana primeste raspunsul final?

| Pana explică:

Sunt de acord* era acolo.Imi cer scuze.