| donpedro_2554 a întrebat:

as vrea si eu sa imi dati o parere despre un tatuaj pe gat in care as vrea sa scriu numele surorii in limba araba, si as vrea sa in introduc intr-un desen ceva care sa reprezinte dragostea dintre frate si sora, ma puteti ajuta cu niste sfaturi? mersi"

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cand te vei casatori,sotia ta va trebui mereu sa vada numele surorii tale pe gat. Nu numai ca tatuajele sunt periculoase,mai sunt si urate,facute de niste nonprofesionisti. Au studiat acesti oameni medicina? Pana la urma este o interventie in celulele pielii, cu cerneluri si alte chestii.Mie mi-e groaza sa ma gandesc la asa ceva. Dupa cum ti-a scr-is colegul, exista alte posibilitati de ati dovedi dragostea fata de sora ta.

| Johnny_3797 a răspuns:

Salut,eu te-as sfatui ca sa nu faci tatuaj,ca apoi poate sa apare probleme una alta,stiu ca tii foarte mult la sora ta, dar mai bine gaseste alta metoda de ai demonstra cit de tare o iubesti, printr-o bijuterie care veti avea ambii si tot asa.Mult succes happy