| allview123 a întrebat:

Joc LOL si as vrea cineva sa ma ajute cu niste chestii sa imi explice anumite lucruri sa-mi dea niste sfaturi, daca merita sa donezi sau chestii. as avea cateva intrebari de ex ce inseamna ss, sau parere la ce campion sa-mi iau puteti sa imi lasati mesaj aici cu skype sau numele de pe lol al meu este GEOgeorge456 dati-mi voi add sau lasati-va numele sa va dau eu mersi! Pt cine ma ajuta cel mai mult funda! O zi buna!

4 răspunsuri:
| Domingo_Albert_1974 a răspuns:

0747317575-adugama la wap si îți răspund la tot ce vrei

| allview123 explică (pentru Domingo_Albert_1974):

Pai da-mi tu add pe lol sau da-mi nick tau sa te bag eu

| allview123 explică (pentru Domingo_Albert_1974):

Pai baga-ma tu pe lol la prieteni, sau da-i nick tau sa te bag eu

| Domingo_Albert_1974 a răspuns:

Căuta pe lol pe eu nordic East : Ranjeste Fasolea