| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti! Maine este 1 Martie! Ce martisor le luati colegelor sau prietenelor voastre? happy

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De toate.

| untu a răspuns:

Nu! Este tocmai invers, fetele iau martisoare (cadouri) pentru baietii de 1 Martie! Iar baietii iau cadouri + martisoare fetelor (colegelor) de 8 Martie!

| Idkidk a răspuns:

Sunt fată, dar eu le-am luat la fetele din clasa mea mărţişoare în formă de inimioară.

| Superfata87 a răspuns:

C-am da! (Chiar si daca sunt fata dar asa fac baieti, trebuie sa aduci la profesoare si la directoare! laughing XD bafta

| DoarBogdan a răspuns (pentru Superfata87):

Bine ca la mine nu mai e asa laughing

| Merloc1234 a răspuns:

Pai eu am dat si cu parfum pe ele happy