| wannabe a întrebat:

Ce a-ti prefera sa primiti de 8 martie? un buchetel de ghiocei? o bomboana? un martisor? ar fi o intrebare pentru fete iar pentru baieti: voi ce oferiti de 8 martie colegelor?

Răspuns Câştigător
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Conteaza gestul... Dar cel mai mult mi-ar placea un buchetel micut :X:X happy

11 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Mi-ar placea sa primesc un buchet de flori, eventual ceva care vesteste sosirea primaverii(ghiocei, zambile, lacramioare^^)

| User a răspuns:

Un mac de campsmug, da il ofer prin mai ca acum nu cred ca estelaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Un pupic dulce pe obrazbig grin

Bafta.

| Alisa a răspuns:

Un buchetel de ghioceilove struck pentru ca sunt un semn al primaverii love struck

| Spintecatorul a răspuns:

Oferim o bomboana laughing

| love44katyp a răspuns:

Martisoare s-au oferit de 1 martie si cred ca este indeajuns. Florile sunt mai potrivite

| aLyNuSh a răspuns:

Nimic.Mai dau bani si pe cadouri acum?laughing

| alexaalexandra a răspuns:

Nu dau nimic colegelorstraight face
le-am dat de 1 martie

| anonim_2270 a răspuns:

Un buchet cu flory :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mama un cadou frumos si deosebit din tot sufletul si flori, iar surorile cate un martisor, nu conteaza daca eu voi primi sau nu, zambetul si bucuria de pe chipul lor(mai ales al mamei)pentru mine va fi cel mai frumos dar primit de 8 martiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paulica, cata generozitatelaughing