| Skadi2757 a întrebat:

Salut, ce pot face dacă i-am spus unei fete ca nu mai vreau nimic cu ea și ea s-a supărat atât de tare încât nici nu vrea sa mai audă de mine? Cum aș putea să o împac? Dau funda!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce vrei asta daca i-ai spus ca nu vrei nimic cu ea?

| Violleta2022 a răspuns:

La ce-ti mai trebuie impacat cu ea, odata ce i-ai spus ca nu vrei nimic cu ea?
Tu chiar nu stii ce vorbesti?

| johnnny123 a răspuns:

Păi dacă i-ai spus că nu mai vrei nimic cu ea, ce te deranjează dacă ea acum nu mai vrea să audă de tine? Nu fix asta ți-ai dorit?

| Skadi2757 explică (pentru johnnny123):

Chestia este ca eu am avut un moment de tulburență și nu am realizat ce am facut

| johnnny123 a răspuns (pentru Skadi2757):

Nasol... Asta este, dacă ai avut un moment de "tulburență" trebuie să-ți asumi asta.

Haide să privim lucrurile și invers: ea de ce ar vrea să mai aibă ceva de a face cu un om care are momente de "tulburență" în care nu se poate controla și nu realizează ce face? Ce garanție are că nu vei mai avea și alte momente de "tulburență"?

| ioana748 a răspuns:

Uite asa inveti sa pui valoare pe chestiuni importante
Incearca sa fii mai echilibrat data viitoare, caci unele fete au stima de sine.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ai cum să o mai împaci acum, dacă i-ai zis că nu mai vrei nimic cu ea, las-o în pace, de ce vrei să o rănești mai rău? Tu acum vrei ceva, mâine te răzgândești că vrei altceva, ești nehotărât și nu merită să stea lângă unul ca tine să fie rănită în continuare. Căuta pe alta mai bine si ai grijă cum te porți cu ea să nu îi mai rănești sentimentele cu nehotărârea ta.

| AliGab a răspuns:

Nu poti. Las-o in pace

| Miruna333 a răspuns:

Fata a fost respinsa, normal ca o doare si nu vrea sa te mai vada. Respecta-i dorinta