| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa procedez corect daca vreau sa imi fac arborele genealogic?

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Cauti un model pe net și scrii acolo. Nu cred ca vei ajunge mai departe de părinții parintilor bunicilor tai.
Eu aș face un test ADN pentru a vedea din ce etnii am facut parte.

| Hutzy95 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Dar o baza de date in care sa fie toate neamurile mai indepartate oare se poate gasi online? O baza de date cu toate numele celor care au trait mai devreme de 1900, ca nu gasesc pe net decat o baza de date cu persoane care au trait in regiunea Transilvaniei si mie imi trebuie pentru Moldova

| LaElly11 a răspuns:

Încearcă site-ul My Heritage