| anonim_4396 a întrebat:

Care este arborele genealogic al lui Ion Creanga?

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Http://www.ionutstanescu.ro/....../index.php
Uite aici, e mai mult decat suficient!

7 răspunsuri:
| Gãßýtzú a răspuns:

Da,pisi. mersi mult pentru raspunsul tau inteligent. happy Ma intreb cum dracu' esti tu userul anului. rolling on the floor

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Gãßýtzú):

Bună din nou.
Cuțu, aici nu se fac teme de școală, mai citește și regulamentul: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Restul mă fac că nu am citit!
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Corect; dupa ce nu respecta regulamentul mai si comenteaza

| deeadeea111 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai mare drepatate, el nur especta regulamentul dar tot este cel cu gura mare

| Gãßýtzú a răspuns (pentru deeadeea111):

Si voi ce v-ati trezit sa comentati? laughing Mari destepti va credeti..Are "drepatate" sau nu, voi nu va bagati cu alte comentarii stupide ^^ Am pus doar o intrebare, si voiam ceva mai detaliat, pentru ca pe Google se gaseste orice prostie. Daca nu raspundeti cu ceva UTIL, nu raspundeti deloc. Imi pare rau pentru neintelegere happy

| corax2000 a răspuns:

Ba google zice numa prosti nimeni nu prea site cines urmasi lui Ion Creanga.

| Gãßýtzú a răspuns (pentru corax2000):

Exact de asta am intrebat. Dar unii nu pot da un raspuns util si comenteaza..userul anului =]