| 7uuuu7y5yg a întrebat:

Salut, de curand am gasit o fata si am vb cu ea. Era bine dar astazi nu stiu ce s-a intamplat. Nu ne-am certat dar am fost indepartati si ea imi spunea gen sa ramanem prieteni si eu am spus ok... Dar acum ma simt vinovat, nu stiu, simt ca am gresit cu ceva si nici nu pot dormi, is suparat. As putea face ceva sau sa imi dati vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Esti in friendzone. Te foloseste pentru ca are nevoie de atentie si pentru ca vrea sa se simta mai interesanta stand de vorba cu baieti. Tu nu ai gresit cu nimic, ea nu te-a placut de la inceput.
Nu te lasa atras in chestia asta, este aproape imposibil sa se transforme intr-o relatie, iti vei pierde timpul de pomana, nu vei avea nimic bun de la o astfel de relatie si iti reduci si sansele sa gasesti o alta fata care sa te placa. Spune-i clar ca tu iti doreai altceva de la ea si ca nu esti interesat de o prietenie. Nu pierzi absolut nimic!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti fraierel si si-a dat seama ca te are la piciarele ei mult prea usor si si-a pierdut interesul fata de tine

| OldSoul a răspuns:

Ai putea sa-ti cauti o alta fata, asta nu te vrea.

| 7uuuu7y5yg explică (pentru OldSoul):

Bro,nu ca nu ma vrea dar azi eu ca handicapatul i-am spus daca tine la mine sau rahaturi de astea si a ajuns la asta...

| eugeniu2020 a răspuns:

Sa lasi prostiile si sa te gandesti la viitor