| anonim_4396 a întrebat:

Salut, i-am dat acum 2 zile mesaj unei fete si am vorbit 2 ore continuu (cand eu dadeam un mesaj ea imi dadea 5 inapoi), a doua zi i-am dat un mesaj care a "deranjat-o" si m-a dat block pe insta, am facut-o peste multe ore sa o impac ca sa aflu ca doar a vrut sa faca putina drama, iar acum nu mai scrie absolut nimic, eu ii dau mesaje si ea raspunde sec. Vrea din nou sa vada cum reactionez sau chiar si0a pierdut interesul? Voi ce ati face in locul meu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu i-a plăcut mesajul tău. Tu stii ce ai scris.

| Violleta2022 a răspuns:

Este evidnet ca si-a pierdut tot interesul pentru tine, cand ti-ai dat arama pe fata cu mesajul care a deranjat-o.
Cauta-ti alta, ca asata-i deja pierduta si invata din greseli, fara sa le mai repeti vreodata.

| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau as cauta personaje mai mature, nu care iti dau block in secunda doi cand nu le convine ceva si cauta drame specifice pentru DisneyChannel.Asta e echivalentul strutului care isi baga capul in pamant si crede-ma ca nu doresti sa stai pe langa astfel de persoane care au probleme de comunicare.Bafta.

| KovacsB a răspuns:

Posteaza lista de mesaje, de unde sa stim ce naiba i-ai scris si cum i-ai scris.

| Razvanrzv00 a răspuns (pentru KovacsB):

Nu conteaza ce am vorbit, vreau sa stiu ce incearca ea sa faca, ca in prima zi i-a placut mult de mine, in a doua a dat block si l a scos dupa ce i-am dat mesaj pe tiktok si am vb 8 ore cu ea, iar azi nu prea mai zice nimic, doar daca spun eu ceva sau trimit un reel

| KovacsB a răspuns (pentru Razvanrzv00):

Cred ca ai probleme serioase la mansarda.