| qwerty1234 a întrebat:

Salut, i-am spus unei fete ca-mi place de ea dar nu a reactionat asa cum speram desi in ceea ce a spus am vazut o raza de speranta sa cred ca putem fi impreuna. Chestie e ca la putin timp dupa asta si-a schimbat statusul pe facebook de la "single" la "it's complicated" si asta ma face sa cred ca totusi simte ceva pentru mine(daca a schimbat statusul din cauza mea si nu din cauza altui tip). Ma inteleg bine cu ea si m-am intalnit cu ea de cateva ori inainte de scoala. Cred ca ma cam ignora, adica nu chiar dar nu pare interesata de mine. Ce credeti ca ea face asta doar pentru a ma atrage sau chiar nu simte nimic pentru mine si statusul l-a schimbat din cauza altui baiat?

2 răspunsuri:
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Fetele sunt mai complicate, stiu ce spun...Si mie imi place de un baiat si el stia asta dar de la alt cineva, si in ultimul timp spune tuturor ca el nu-mi va da un raspuns daca nu il intreb cu gura mea.Tu trebuie s-o intrebi un singur lucru, daca si ea simte acelasi lucru pentru tine.Eu sunt fata si stiu prin ce trece ea, adica poate sa faca asta doar sa te faca gelos sau asteapta s-o intrebi daca si ea simte pentru tine ce simti tu pentru ea.

| aurora50scumpika a răspuns:

Trebuie sa vezi tu nu am de unde sa stiu,.,ce are ea in cap,dar daca iti e indiferenta poate chiar nu vrea nimic cu tine, poate iubeste pe cineva care nu e stabil in viata ei si de aia a pus it s complicated,,, vei vedea mai incolo ce simte pentru tine succes