| qwerty1234 a întrebat:

Salut, i-am spus unei fete ca-mi place de ea dar nu a reactionat asa cum speram desi in ceea ce a spus am vazut o raza de speranta sa cred ca putem fi impreuna. Chestie e ca la putin timp dupa asta si-a schimbat statusul pe facebook de la "single" la "it's complicated" si asta ma face sa cred ca totusi simte ceva pentru mine(daca a schimbat statusul din cauza mea si nu din cauza altui tip). Ma inteleg bine cu ea si m-am intalnit cu ea de cateva ori inainte de scoala. Cred ca ma cam ignora, adica nu chiar dar nu pare interesata de mine. Ce credeti ca ea face asta doar pentru a ma atrage sau chiar nu simte nimic pentru mine si statusul l-a schimbat din cauza altui baiat?

8 răspunsuri:
| BiaRawr a răspuns:

O sa ti dau un raspuns sec.
De ce nu o intrebi?

| qwerty1234 explică (pentru BiaRawr):

Pentru ca nu o pot intreba daca ii place de mine pentru ca as parea disperat si atunci s-ar uita la mine ca la un ciudat.

| BiaRawr a răspuns:

Poate ca ai dreptate, insa daca ai fi sigur ca te place nu ar mai fi o problema thinking

| qwerty1234 explică (pentru BiaRawr):

Ai dreptate big grin, nu sunt nici pe departe sigur daca ma place sau nu, trebuie sa mai astept pana cand ma voi intalni cu ea din nou si vedem atunci, ureaza-mi noroc laughing

| BiaRawr a răspuns:

Ok deci, noroc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine dar cred ca-ti lipseste scanteia pe care ar dori-o ea.

| qwerty1234 explică (pentru anonim_4396):

Cam ce ar trebui sa fie acea scanteie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru qwerty1234):

De asta tu trebuie sa-ti dai seama. Poate trebuie sa fii mai indraznet, mai deschis cu ea, nu stiu ce sa zic.