| Miko93 a întrebat:

Salut, imi puteti da cateva idei de un cadou frumos pentru iubita mea?

Detalii:
Face 17 ani in 3 zile, bugetul este de 500 de RON.

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Bună!

Ai putea să-i cumperi un buchet de trandafiri roşii ( care specifică senzualitatea ), un urs MARE de pluş şi o cutie de bomboane.

Sigur va aprecia!

8 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Salut happy
Păi, dacă prietena ta este mai materialistă atunci cumpără-i o brățară de aur sau argint în funcție de prefeințele sale cu o inimoară pe care să scrie "Always" sau ceva în genu', iar dacă este o fire mai romantică atunci i-ai putea da un micuț jurnal, ceva făcut de mâna ta în care să pui poze cu voi doi și o mică specificație și niste gânduri legate de relație sau fă-i o scrisoare de câteva pagini în care să spui cât de mult înseamnă ea și relația voastră pentru tine și cumpără-i un pluș.
Sper că te-am ajutat!

| CataC a răspuns:

Salut
Ceas maestre, un ceas frumos gasesti lejer in banii astia, si se va gandi la tine de cate ori se uita cat e ora.
Bafta

| KompliKat a răspuns:

Ii poti da o seara de neutat la hotel sau la restaurat si sa ii iei niste trandafiri rosii si sa ii spui ca o iubesti asa i-a facut si iubitul surorii mele si chiar merge ma rog mai putin partea cu hotelul dar tu daca vrei poti inchiria o camera de hotel cu trandafirii cumparatzi pe pat si mai departe lasa sa vina de la sine sper ca te-am ajutat

| pufyy a răspuns:

Buna!
Da m'as pune in locul ei cred ca mi'as dori thinking un abonament la cel mai bun salon din oras (cu spa, masaj, manichiura, etc) si un bucret mare de trandafiri rosii big grin.
O a doua optiune thinking o cina romantica la un restaurant bun big grin.
O a treia optiune ar fi.o bijuterie finuta. bugetul fiind destul de marisor iti poti permite sa'i iei un lantisor finut.
Sper ca te'am ajutat!
Ii doresc o zi de neuitat!

| kamael a răspuns:

Dai banii! Va sti ea ce sa faca cu ei! Sau iai un inel/bratara/lant din aur, iti ajung 500 ron(cred)! Desi in locu tau m-as rezuma la flori si alea cu spini!

| Nice_Vizy_1990 a răspuns:

Eu as zice sa-i cumperi o bijuterie din aur, iar daca iti mai raman bani sa-i iei un buchet de flori sau o ciocolata.

| gg69 a răspuns:

Mergi cu ea la un restaurant si cumparei un buchet de flori si o bijuterie(bijuteria o alegi tu, gasesti cate vrei), Succes!

| andrei123456ca a răspuns:

Poti sa ii cumperi un telefon bun cu multe aplicati si daca iti mai ramane bani iai flori!