| SirxSensei a întrebat:

Salut, imi puteti da ceva sugestii de un cadou pentru unchiul meu implineste 53 de ani. Multumeschappy

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un portofel frumos.

| untu a răspuns:

Vezi la GOOGLE: cadouri personalizate. De exemplu: www.epersonalizari.ro si vezi ce cadouri care va plac cel mai mult pentru unchi! Sau o trusa completa de barbierit:spray cu spuma de ras, lama Gilette Match 3 si apa de colonie AFTER SHAVE!

| TPUuser282828 a răspuns:

Ii poti lua un sacou colorat in culoarea lui favorita sau un parfum frumos happy Depinde si de personalitatea lui si de ce obisnuieste sa foloseasca in general (daca sau nu se da cu parfum etc.)

| Iulia_Daria_1967 a răspuns:

Îmbrăcăminte încălțăminte