| melena a întrebat:

Am nevoie de sugestii pentru. un cadou pentru o fata care implineste 15 ani, sa nu fie prea costisitor. Nu am nici o idee astept sugestii

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

O bratara de argin,un ursulet mare,o poza pusa in rama cu voi,un parfum, o perna personalizata, un tricou personalizat.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Poti sai iei o bratara mai frumoasa dar nu neaparat din aur, argint poate fi din fier dar sa fie frumoasa sau un urs de plus mare

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

1)Un lantisor, bratara si cercei happy
2)O trusa de machiaj ceva mai mare
3)O Pereche de blugibig grin
4)Botosei de casabig grincv mai dragutbig grin

| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

Haine cel mai la moda stil e emo.Tricourile emo sunt f dragutewinking dar depinde

| cristinuka_8768 a răspuns:

Poti sai duci o bratara de argint cam 15-290 lei. sau. o bluza cu un mesaj scris de tine ( ii vei ramane in amintire mult cu un astfel de cadou)...