| dandy15 a întrebat:

Salut.In curind voi avea o surioara si parintii au spus ca eu decid care va fi numele ei.Va rog sa ma ajutati cu niste nume de fete care va plac voua.Eu ma gindeam la numele Camelia. Voi ce parere aveti? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Mie imi place Alina, si Maria e dragut, si Raluca imi place mult... Poate asta te ajuta: http://www.copilul.ro/nume-copii/

96 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

E draguthappy

mai poti sa ii pui si mihaela si alexandra valentina maria

| MidnightSun a răspuns:

Pai maria, inana, andra, diandra, kely...camelia nu stiu...nu imi prea placebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delia sau Adela, Diana sau Mihaela.Si e Camelia e foarte frumos.

| PurpleHeartLove a răspuns:

Numele mele preferate suntbig grinenisa, Analia, Vanessa, Eliza.Decizia iti apartinewinking

| Cata_2053 a răspuns:

Hey pai nu stiuthinking eu i-as pune numele Bella este foarte frumos si sunt sigura ca si surioara ta este la felwinkingbig grin app pupo dinpartea meatonguetonguehappy

| geaniina a răspuns:

Roxana
geanina
elena
bianca

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar fi fain sa aiba un nume cu o zi de sarbatorit, cum ar fi Florina, Constanta, Sanziana, Iris, etc.

Unii specialisti spun ca numele are foarte mare importanta in viata - ca sonoritate, rezonanta, cat si legat de prima litera a numelui!

Alegere inspirata si frumoasa!

| DamnPrincess a răspuns:

Mie imi place: Alessia, Carla, Andreea, Sonia, Miruna.
Cel mai mult- Miruna si Alessia, cred!
Tot ce conteaza e sa fie sanatoasa!
Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Si sa imi spui cum o s-o cheme! happy:X:* Bye!

| Cristina00 a răspuns:

Anafrita! si poti sa o strigi Frita laughing

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Emily sau Sophiebig grin probabil ca parinti tai o sa mai aleaga un nume mai romanesc fata de ce alegi tuhappy Sophie mi se pare un nume dulce :X

| Vivien_3625 a răspuns:

Tatiana.Roberta.Izabela happy

| Ioαnα.:* a răspuns:

Buna.happy
Valeria-Vale
Alexandra-Ale, Alexa, Andra, Sanda, etc
Fundita?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camelia georgiana :d ca pe mine

| Saraaaa_6669 a răspuns:

Eu daca as fi in situatia ta i`as pune natalia sau sara.winking

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai mie imi place numele

->Paula

| Erika:) a răspuns:

Pei un nume care nu este asa folosit eu! as propune Daiana sau Daria

| LidiaD a răspuns:

Mmmdap...si eu am o sora mai mica decat mine cam cu 9 ani:))
iar cand aceasta s-a nascut eu am vrut sa o cheme Cristina si ai mei au fost de acord
http://www.nume-copii.ro/ vezi ca ai aici top 10 nume pentru copii
SUCCES!:D

| NeverTheLess a răspuns:

Eu ador numele Daiana. Mi se pare foarte frumos si mereu la moda big grin

| LiaGore a răspuns:

Rebeca maria(un prenume de sfanta)

| Roxii a răspuns:

Pai is mai multe nume care imi plak.roxana ruxandra carla carina stefania, patricia, daria, amalia, issabella, beatrice, etc.

| Loveisin a răspuns:

Poi mie imi plac aceste nume : Alina, Denisa, Lorena, Silvia, Jasmin, Camelia, Betina(numele meu) si Alexandra

| yunnyaaa a răspuns:

E frumos Camelialove struck

Mie una imi place foarte mult Smarandalove struck.Beatricelove struckIuniahappy. oricum nume neobisnuitelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut! Eu iti propun Anamaria sau Irina. Mi se par niste nume foarte simpatice.

| cornel a răspuns:

Mie imi place alexandra, maria, ioana, alina, andreea

| cornel a răspuns:

Camelia este un nume frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume franțuzești:Charlotte (Șarlot) Chantal (Șantal) mie imi place Raluca si Ana-Mare (imi place maria si anahee hee da si mie fudisaaaaaaa.

| SayMeSayYou a răspuns:

Mie imi place mult denisa maria poti sa o strigi deny sau mary

| cornel a răspuns:

Camelia este foarte frumos numelehappy

| aLaLa a răspuns:

Mie imi place mult de tot numele IULIA.Mult succes la ales numele perfect!

| sergiu_4172 a răspuns:

De Mara ce zici? Iti place?