| dandy15 a întrebat:

Salut.In curind voi avea o surioara si parintii au spus ca eu decid care va fi numele ei.Va rog sa ma ajutati cu niste nume de fete care va plac voua.Eu ma gindeam la numele Camelia. Voi ce parere aveti? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Mie imi place Alina, si Maria e dragut, si Raluca imi place mult... Poate asta te ajuta: http://www.copilul.ro/nume-copii/

96 răspunsuri:
| shakira a răspuns:

Ce nume imi plac mie:maria(si sa o strigati mari)sau andrada, denisa, florentina, daria(si sa o strigati dariutza). Camelia e un nume foarte frumos deosebit nu-i des intalnit deci intr-un fel o fake pe surioara ta unika. u alegi trebuie sa se potriveasca si cu numele de famile.
Asa ca succes si sa va traiasca si sa fie sanatoasa si voi pe langa ia...sa te bucuri de sora ta.:*>big grin

| Daviiiiiid a răspuns:

Mie imi place :sonia, roberta, maria, zenovia.;;>

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Si mie imi place Camelia. De asemenea, Livia, Ruxandra, Marisa...

| Diiux a răspuns:

Mdah...si Camelia este un nume ff frumoshappy. Dar uite ce nume imi plac mie:jesica, Lucy(se citeste Lusy), Denise, Cosmina, Karina, Mihaela, Nicole, Alissia, Alexa. sper ca te'am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place numele care iladait tu este cel mai fumos nume ilaidat tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da