| AmxMod a întrebat:

Salut iubita mea nu raspunde la mesaje... i-am scris aseara un mesaj pe wapp si a vazut mesaju azi dimineata da nu a raspuns, i-am scris si azi dimineata un mesaj pe telefon si nu a raspuns deloc...
HELP! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kandaraki a răspuns:

O suni si atit, ce atita tragedie? nu ti-a raspuns, nu ti-a raspuns, nu e sfarsit de LUME. ia si o suna si vorbeste cu ea. tine minte un lucru - mindria omoara o relatie!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PRobabil e suparata pe tine. Sun-o sa vezi daca raspunde si daca nu, las-o in pace.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Poate a fost ocupata. Sper ca nu esti genul ala care insista cu mesajele, ca daca e asa, o inteleg.
Pa!

| Holy2010 a răspuns:

Nu mai e la moda sa dai un telefon?!
Cati ani ai?

| Diana_Gabriela_1998 a răspuns:

Poate ca are o problema.Sun-o sa afli de ce nu iti raspunde.