| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare mie sau se intampla ceva ciudat. De ce / Nu vi se pre ca momentele frumoase trec foarte repede?
Ieri am fost la o nunta si m-am simtit excelent, poate e pentru prima oara când m-am simt asa bine, nu stiu de ce si cum am reusit. E posibil sa ma fi schimbat eu? Pana acum, la mai toate nuntile sau petrecerile, mai mult sau mai putin am avut stari de tristete, deprimare, gânduri negative, eram retras. Acum a fost totul altceva. M-am simtit bine, am dansat, m-am distrat, m-am intalnit cu neamurile, cu cativa veri cu care nu am mai vorbit si nu ne-am mai vazut de mai bine de 10 ani. A fost ceva frumos. A trecut foarte repede, nu-mi explic cum timpul petrecut frumos zboara asa repede, parca cu viteza luminii. Oare am stat prea putin? Nunta a inceput de la 17:00 si am stat pana pe la 01:00.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Cand te distezi, timpul trece repede oricum.

| anoniiim1807 a răspuns:

Pai a trecut la fel cum trece de obicei insa faptul ca te-ai simțit bine si ai avut ce discuta ti s-a părut ca a trecut mai repede.
Puteai sa mai stai pana pe la 3-4 laughing

| Mihalache_Stefania_1980 a răspuns:

Nu cred ca te ai schimbat! Poate te a facut sa te simti mai bine si revederea cu rudele tale! Si da, atunci cand te distrezi timpul trece foarte repede! Eu iti urez distractie placuta incontinuare!