| Arinutaaaa a întrebat:

Am 13 ani, am fost impreuna cu un băiat tot de 13 dar mai mare decat mine cu două luni. Mi-a spus de la început că mă place dar după două luni, spune că nici nu mai vrea să mai vorbească cu mine si a spus că ne despărțim. Eu plang mereu, m-am atașat tare de el, noaptea plang, ziua plang.
Ce sa fac ca sa îl uit? Lui nu îi mai pasa de mine.

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Acorda-ti timp, asta-i tot ce poti face. Esti la inceput, asta-i tot.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Să găsești o ocupație interesantă care să îți distragă atenția.

| Cristian86 a răspuns:

Nu rezolvi nimic dacă continui sa plângi! Impaca-te cu ideea și mergi înainte! Cu siguranță că ai un grup de prieteni cu care poți să petreci parte din timpul liber și să treci mai ușor peste asta!
Nu neglija nici școala!
Baftă!