| Bogdan242 a întrebat:

Salut, peste cateva zile, este ziua prietenei mele.
Suntem impreuna de jumatate de an, are 16ani, si ii plac foarte mult YMCMB... m-am gandit sa ii iau un Tricou cu YMCMB, dar nu stiu de unde... puteti sa ma ajutati va rog?
Sau daca aveti alte idei, ce cadou sa ii fac...

1 răspuns:
| Mariiuca112 a răspuns:

Eu spun sa ii cumperi o geanta draguta,un maieu frumos colorat de vara si un produs cosmetic(oja care sa se asorteze cu maieul, un ruj, sau un rimel)iti dai seama ca nu o sa cumperi tot ce am scris eu in paranteza doar un produs, la multi ani pentru prietena ta, tot ce am scris poti gasi in mall.