| Xenoverse a întrebat:

Peste doua zile e ziua fratelui meu, ce cadou sa-i fac? Face 28 ani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O masina de barbierit, un ceas, o bicicleta, o bratara de aur sau argint samd.

| teo530 a răspuns:

Abia acum te gandesti ce sa-i iei, trebuia sa te gandesti la asta cu cel putin o luna in urma daca vrei sa ii placa mult cadoul. Ceva ce sti ca ii place si nu are sau ii completezi colectia cu ceva(asta daca are vreuna) ori ii poti lua un aparat sau altceva care sti ca ii va fi de folos.

| AlexDarius3 a răspuns:

Un telefon, un ceas de mana, orice crezi ca i-ar place lui.