| LyVa a întrebat:

Salut.
Rugaminte. Rog recomandati site de matrimoniale romanesc (unul serios, cu plata), destinat persoanelor 40 +, relatii serioase.
Mersi anticipat.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt prostii țepe, nu vei putea cunoaste pe cineva pe site de matrimoniale o persoana trebuie sa o vezi față in față si nici atunci nu il poti "citi" daca este un smecher si stie sa ascunda adevaratele lui intentii vei afla tîrziu după ce te mariti si ai vazut ca ti ai luat plasă. Iar in spatele monitorului prin intermediul acestor si teuri matrimoniale se ascund pedofili criminali si abia cand accepti s te vezi cu el i si arata adevarata față te violeaza si te omoara, cel mai bine este sa stai departe de aceste site uri si sa cauti pe cinev printre cunostinte un barbat pe care il cunosti bine, ce varsta ai tu?

| LyVa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt jurista de meserie, inteleg bine ce scrii.
Am 46. Vrei nevasta? ( glumesc )

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LyVa):

Sarut mina! Tu de unde esti? Multumesc

| LyVa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Departe, undeva in muntii Fagaras

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LyVa):

O zonă frumoasă

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LyVa):

Ai fost casatorita vreodata?