| anonim_4396 a întrebat:

Salutări, puteți să-mi recomandați un site de matrimoniale/anunțuri sexuale gay românesc?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De ce te ascunzi? Pai uite, de ex pe mine m-au placut o gramada de barbati pe badoo, intra acolo, bine, eu m-am pus pentru femei, dar ma apelau barbatii.
Bifezi acolo orientarea sexuala si aia e.

Uite aici: https://badoo.com

Nu e o rusine sa fi gay, eu am mai zis pe aici, mi-ar fi placut sa fiu gay, sau bisexual, si nu m-am ascuns, cui ii convine bine, cui nu, sa se duca tare.

Si pe sentimente.ro, iti bifezi orientarea, cauti pe aia ca tine si vezi ce iese, nu trebuie sa fie site doar de gay.

| CosminGK a răspuns:

Public 24

| dani3753 a răspuns:

Nu tie rușine așa un pic? nu ai cu ce îți ocupa ziua numai cu prosti din astea?
Ai un mare păcat să faci așa ceva, Dumnezeu te iubește și el te vrea sa te întorci la El, vrea sa fi copilul lui să ști ca el te are in vedere și nu te-a uitat, întoarcere la El că nu ști nici o dată când o să pleci de pe pământ și dac nu ești împăcat cu el vei sfârși in focul veșnic, Dumnezeu te iubește

| Mosotti a răspuns (pentru dani3753):

De ce sa ii fie rusine? Nu e nici o rusine sa fi gay sau lesbi sau bisexual, f bine ca a intrebat, i-am dat si eu raspuns cu locuri unde gaseste, mai ales pe badoo, pe mine ma placusera cam 63 de barbati in 2-3 saptamani, dar din pacate nu eram gay, ma pusesem acolo pentru femei.
Mie mi-ar fi placut sa fiu gay sau bisexual.

De ce e mare pacat? Si daca omu nostru nu vrea sa se duca le dzeu ala (care nu exista, dar asta e alta treaba), ce? Ce vrea ala e una, si ce vrem noi poate fi alta.
Nu e nici un foc vesnic, hai sa fim seriosi.

Fiecare cu orientarea lui, nu trebuie sa fim toti la fel, ca orientarea e genetica, asa cum simti tu ca te atrag fetele asa fara sa poti influenta, asa si el simte ca-l atrag baietii tot fara sa vrea.
Nu e pacat ceva ce nu depinde de acel om.
Pacat e sa faci rau altuia, sa faci infractiuni, atat.