| ManRo a întrebat:

Se apropie ziua mea, iar eu imi doresc un ps4. Am stranss aproape destui bani ca sa il pot archizitiona, dar nu stiu cum sa le spun asta parintilor. Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il iei si cand il vad nu mai au ce sa faca. dar joaca-te sfarsituri de saptamana sau cand nu sant acasa ca sa nu zica ca stai mult pe el

| Adry05 a răspuns:

Cum ai putea sa le spui? laughing Mami, tati, imi doresc mult un ps4 de ziua mea si am strans si eu o anumita suma de bani cu care sa pot contribui.

| h3r a răspuns:

Le spui de bani și dacă se poate, ți-ar plăcea tare mult un ps.