| Daydream a întrebat:

Se apropie ziua mea si nu stiu ce cadou sa le cer parintilor! Va rog ajutati-ma cu niste idei! Sau cu niste site-uri care credeti ca mi-ar placea! Fundita!
P.S implinesc 14 ani!

Răspuns Câştigător
| yulyanayo a răspuns:

Frumoasa varsta, 14 ani! Dupa parerea mea sa le ceri ceva semnificativ intrari tale in aceasta etapa de adolescenta. sau niste lucruri ce folosesc in general adolescentele. Sper ca te-am ajutat. succes, chiar anunta-ma te rog ce te-ai gandit sa le ceri cand te hotarasti

| Daydream explică (pentru yulyanayo):

Pai,pana acum m-am gandit sa le cer sa comande niste balsamuri de buze, gloss-uri de buze, un parfum si un rimel de la Avon si sa se duca sa-mi personalizeze niste lucruri cu Rihanna! Nu vreau chestii chiar scumpe! Oricum, mai am o luna sa ma gandesc!

| yulyanayo a răspuns (pentru Daydream):

Buna alegere. sau ai mai putea sati personalizez o haina (tricou, bluza) cu poza rihhanei ca vad ca etsi fana si undeva deaspura pozei sa scrii varsta pe care o implinesti pentru a avea acest cadou ca amintire pentru mult timp. mult succez. si la multi ani pentru atunci

| Daydream explică (pentru yulyanayo):

Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| CryForYourLove a răspuns:

Bani

| ValentinnaV a răspuns:

Poti cere o trusa de machiaj.o bluza pe care ti-o doresti mult.o rochita.o pereche de ghete Stars White.un set de bijuterii pe care ti-l doresti sau cateva parfumuri.:*

| Ariana54 a răspuns:

Pai,ai putea sa le ceri sa-ti cumpere:
1. Tableta\telefon
2. Leptop.
3.Un animalut de casa gen o pisica, catel, papagal, etc.
4.Niste haine.
Sper ca te-am ajutat. Funda?