| radu0904 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de aproape o luna si nu stiu ce sa ii iau de ziua noastra. Iar dupa ziua noastra urmeaza ziua ei de nastere si ziua indragostitilor. Ce cadouri pot sa ii iau? P.S : am 13 ani si ea la fel.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SVT
pai puteti sa va luati niste lucruri impreuna ca de exemplu tricouri cu ''Queen'' si ''King'', bratari cu jumatate de inima. lantisoare de genul,o cana cu ''Cea mai buna iubita din lume''sau un mesaj cute care sa arate cat de mult tii tu la ea
ii poti lua machiaje(asta doar daca stii ca se machiaza)dar ceva micut de exemplu un rimel,un ruj, un eyeliner
de ziua indragostitilor ii poti lua flori si ciocolata
de ziua ei ii poti cumpara haine gen o bluza, un tricou, o caciula
sau bijuterii ce le plac fetelor gen o bratara, un lantisor, niste cercei

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TCosminn a răspuns:

Care "ziua noastra"? TInere, daca vrei sa ii oferi ceva prietenei tale, nu astepta sa faci o luna, sau o saptamana sau un an. Fa din fiecare zi o ocazie speciala din a-i aminti ca este o persoana importanta pentru tine si ca nu ai nevoie de o zi anume ca sa ii arati asta. Fii barbat! Alege cu inima.

| dracdecopil a răspuns:

La 13 ani un ursulet sau o papusa, doar nu vrei sa ii iei lenjerie intima?!