| iulian91 a întrebat:

25 de ani si nicio relatie serioasa.o fi ceva in neregula cu mine? cu stelele,astrele,etc?:-)ce ati facut, cum ati gasit vreau opinii.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ar trebui sa vezi ce nu e in regula la tine. uUitindu-ma la poza ta, vad un tip interesant, de treaba, dar caruia ii lipsesc cateva calitati pe care fetele le apreciaza, si care are cateva "calitati" pe care fetele le depreciaza. Nu e neaparat vina ta ca esti asa, dar ar trebui sa vezi ce le place si ce nu le place fetelor, si sa te conformezi, sa te porti in functie de ce le place, adica sa ai grija in relatiile tale cu fetele, si rezultatele vor aparea.

| RAY a răspuns:

Posibil ca nu atragi sexul opus sau esti timid, te-ai vazut cu ceva fete?

| T0T a răspuns:

Dacă dai vina pe stele e evidentă cauza.

| cristimihailov a răspuns:

Arunca horoscopul, inchide televizorul, pune mana si citeste cateva carti mai de dragoste si torpilat asa, du-te online si agata cat poti.

Dar trebuie sa (re) devii social.

| octav005 a răspuns:

Nu cred ca este nimic in neregula. eu cred ca nu ai gasit s-au cum este soarta, norocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede in superstitii! De abia de la aceasta varsta apar relatiile serioase. Vei gasi persoana potrivita la momentul potrivit. Si nu uita, nu grabi nimic! Tot ce se intampla rapid, nu dureaza mult! Sper sa-ti fi fost de folos!

| iulian91 explică (pentru anonim_4396):

Chestia cu astrele era de umplutura, problema exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai intalnit persoana potrivita. stai calm. o sa vina. eu la 24 am intalnit

| En3Rgi a răspuns:

Daca vrei relatie serioasa, asteapta. Trebuie sa gasesti pe cineva care este ca tine, ii place ce iti place si tie.Plus..eu unu nu vad graba cu relatiile, nu le pun pe primul loc..in 95% din cazuri relatiile implica multe certuri care duc la despartiri si suferinta..asa ca nu te mai grabi si fai ce iti place tie sa faci. Bafta!

| kraftwerk1991 a răspuns:

Stai linistit ca nici eu nu gasesc decat femei divortate