| LucaTheZoPyY a întrebat:

am 13 ani sunt în clasa a-7-a, în clasa a-6-a este o fată pe care o consider drăguță, dar ea într-un fel se comportă ciudat, când mă vede îmi zâmbește, dacă stă stă lângă altcineva îl/o împingea și se uita la mine și îmi zâmbea și când este lângă mine îi place să mă împingă și să-mi zâmbească mai mă și urmărește ca o ciudată, ce să fac, adică mă place sau... oricum ce părere aveți mă place?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Cu siguranta te place, dar inca sunteti micuti, cred ca de asta si se comporta ciudat, chiar daca esti mic, daca si tu o placi poti sa vorbesti cu ea, pana la urma ar sa fie o relatie de prietenie. Multa bafta! Si te rog nu te atasa de ea si nu pune suflet, inca sunteti mici si nu este bine sa te raneasca cineva de la varsta asta!