| andrei15261 a întrebat:

Salut TPU. Am cunoscut o fata și am început sa vorbesc cu ea. Am vorbit puțin fata în fata după numai prin mesaje deoarece ea era în alta tara. Mie îmi place de ea și tot am vorbit, până când la un moment dat am intrebat-o dacă are iubit și din păcate a spus ca are. Acum de curând m-am văzut cu ea și se comporta destul de ciudat pe lângă mine având în vedere ca are relație. Adică ma atinge incontinuu ma lovește pentru a băga-o în seama și mai multe lucruri care dau de inteles ca și ea ma place. Problema este ca are deja relație și am văzut ca se înțeleg destul de bine. Ulterior ma gândeam ca nu se înțeleg asa bine și nu o interesează dacă spune ceva iubitul ei, dar de fapt se inteleg foarte bine. Nu știu ce se intampla și dacă ați putea să îmi spuneți dacă as putea sa am vreo speranța cu ea.

Răspuns Câştigător
| M679 a răspuns:

Buna, ma bucur ca va intelegeti bine, dar consider ca este necesar sa aveti o discutie sincera, despre ce doriti voi mai departe.
Faptul ca ea are o relatie, este inca un motiv pentru care este important sa vorbesti cu ea.
Decizia, o iei tu, dar ia in vedere lucrurile acestea.

| andrei15261 explică (pentru M679):

Și as putea primi o recomandare despre ce sa ii spun?

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca are iubit deja, ar cam fi cazul sa renunti.
Daca joaca la doua capate asa cum pare, iti cam dai singur seama ce fel de fata e, sper!

| darrio2007 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu a inteles nimic baiatul ăsta. Vrea si o recomandare ce sa ii spuna.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru darrio2007):

O sa inteleaga el mai tarziu...

| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca te agăți de ceva care nu vei avea niciodata.
Zic sa lasi visele, tu singur ai zis ca se intelege bine cu iubitul ei.

| andrei15261 explică (pentru darrio2007):

Ok, dar nu înțeleg de ce se comporta asa cu mine. Voi vorbi cu ea și poate îmi va spune. Ms!

| darrio2007 a răspuns (pentru andrei15261):

Simte nevoia sa comunice. Asta e tot. Probabil că este cam constrânsă de el.

| andrei15261 explică (pentru darrio2007):

Comunicarea e comunicare. Nu cred ca trebuie sa stea cu capul pe pieptul meu, sa ma atingă cu fiecare ocazie sa stea numai lângă mine oriunde, adică cred ca ar putea fi comunicare și fără gesturi din acestea.

| darrio2007 a răspuns (pentru andrei15261):

Femeia nu o vei intelege cat vei trai. La modul general, ma refer. Sunt casatorit de 27 de ani, stiu ce spun.

| LordCristobal a răspuns (pentru darrio2007):

Cum zicea si maestrul Freud, femeile nu trebuie intelese ci iubite asa cum sunt.

| darrio2007 a răspuns (pentru LordCristobal):

Cooorect!

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Ai de a face cu o panarama de fata care e atrasa de tine si ar face sex cu tine chiar daca are prieten.
Ce poti face tu?
Ma, ar fi bine sa faci sex cu ea ocazional dar fara sa iti faci o relatie serioasa cu ea.
Daca l-a inselat pe ala cu tine ar face la fel si cu tine daca ar fi intr-o relatie, cred ca e genul de fata care simte nevoie sa experimenteze mai mult si sa aiba o viata sexuala mai diversa.

| blackann a răspuns:

Da, pune ciocanul langa ea si vezi daca-l atinge.

| timidu89 a răspuns:

Trageio nu fi fraier. Mai mult de atât nu trage speranțe. Ea trage de tine și tu întrebi ce sa faci?