| adolph a întrebat:

Am o intrebare, am o prietena, care as vrea sa-i propun intilnire, cu putin timp inainte, ea era mai deskisa cu mine, dar acum nici nu vrea sa iasa la o plbimare, ce asa putea face, ca iar sai plac ei?

1 răspuns:
| UNmicDeeJay a răspuns:

Daca nu stii unde sta afla-i adresa, cumpara o cutie de bomboane de ciocolata si un buchet de flori si du-te la ea, dar ai grija sa nu te duci imbracat sport sau mai stiu eu cum. Ia-ti o camasa de o culoare calda, pantaloni de stofa, pantofi bine lustruiti si o cravata care sa se asorteze.Si ai grija si la par, nu iti face nu stiu ce tepi sau sa te tunzi torres..etc, tunde-te normal sau piaptanati parul. Succeswinking