| vitioc a întrebat:

Am o prietena cu care as dori sa am o relatie... nu are prieten cum as putea intr-un mod mai deosebit sa-i propun intilnire, sa o fac asa ca ia sa nu poata renunta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i spui, ca o placi si vezi cum reactioneaza, dar spune-i numai daca esti sigur ca si ea simte la fel...Incercarea moarte n-arehappy
Spune-i pur si simplu, fara pea multe formalitati, lasa-te dus de valbig grin
Bafta!

1 răspuns:
| ghineanamaria a răspuns:

Daca si ea te iubesteinseamna ca sigur te va accepta dupa parerea mea fetele se uita dupa baieti respectabili frumosi si destepti dar mai sunt si multe alte fete care prefera alte tipuri de baieti