| sasha898 a întrebat:

imi ziceti cum ii propun unei fete sa iasa cu mine la prima intilnire, adica eu vb cu ea deja de o saptamana pe net dar nu stiu cum sa-i zic.

Răspuns Câştigător
| LissLiss a răspuns:

Hmm, trebuie sa ai putin umor smug Poti sa-i spui ceva de genu " Hai sa jucam ceva. Dam cu banu. Daca e pajura, iesi cu mine la suc. Daca nu, mai dam odata!" laughing draguut. Sau daca nu, pur si simplu o intrebi daca "iesim saptamana asta la un suc?" Sa nu pari disperat sau asa. poti sa specifici ca in calitate de prieteni, ca daca tot vorbim pe aici. poate ar trebui sa iesim sa ne cunoastem mai binehee hee. Iar pe urma. nu se stie unde se vor indrepta lucrurile. Good luck! Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal spune-i pana la urma happy daca vrea sa va vedeti happy la un suc ori la o cafea big grin!

| Axys a răspuns:

Ce te opreste big grin...