| BruhItsMad a întrebat:

Am o intrebare!
Cum as putea avea primul sarut cu iubita mea, tinand cont ca NIMENI nu stie de relatia noastra in afara de cativa prieteni? Va rog sfaturi cum pot face asta fara sa vada NIMENI!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inchizi usa lasi jaluzeaua jos si nimeni nu vede

Bula
| Bula a răspuns:

Pur si simplu, va sarutati unde nu va vede nimeni. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg ce treaba au prietenii tai, cu relatia dintre tine si iubita ta?
Nu implica pe nimeni si nu da raportul nimanui, ce faci tu cu fata ta.
Pupa fata cand sunteti singuri, fara sa spui nimanui.
Un barbat adevarat nu spune niciodata ce face in relatiile lui cu fetele/femeile!
Invita fata la cinema si acolo va puteti pupa fara sa va vada nimeni.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti atat de naiv, ca nici macar nu stii ce inseamna "nimeni", folosindu-l taman pe dos.
Chiar mi-a placut fraza asta:
"nimeni nu stie de relatia noastar, in afara de cativa prieteni!" laughing
Nimeni - inseamna ZERO persoane.
Ori la tine stiu toti prietenii tai buni, deci, o GRAMADA de lume!

| Sofer a răspuns:

Sub scara unui bloc.

| JicaContra a răspuns:

Va inalniti intr-un loc in care nu vade nimeni?
ce e asa de greu de imaginat?

| TheGentleman a răspuns:

Foarte simplu. Mergeți amândoi în lift, dați să urce până la ultimul etaj, și după ce se închid ușile vă sărutați laughing