| Stoica113424 a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare:m-am dus sa iau cv din frigider, tata-l meu dormea, dupa brusc s-a trezit pentru 3 secunde si a pocnit din degete si l-a luat somnu si sforaia.Ce naiba s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa rostogolit in pat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exact doar atât, ce ai povestit.
Era în mijlocul unui vis. Dta cu un sgomot ai întrerupt visul lui. El a continuat visul semi treaz cu acea mișcare. Apoi a adormit din nou brusc și a continuat visul și somnul.

| Preajmk a răspuns:

Poate ca a dat cu mana de pat sau de ceva.

| Bogdan7492 a răspuns:

Facea misto de tinerolling on the floor) sau a visat ceva interesant