| Cσcσ a întrebat:

Am o (mare) nelamurire.
Este normal ca o fata care abia a implinit 19 ani sa aiba o relatie cu un barbat de 39 de ani si cu care sa fuga in alta tara fara sa spuna cuiva?
Vreau sa specific faptul ca acest barbat este foarte bogat, iar ea este cam la fel de bogata.
Credeti ca ar fi interesat-o banii, desi este o posibilitate, fiind crescuta de mica de catre parintii ei si a fost invatata sa aiba orice, nu s-ar simti fericita daca iubitul ei nu i-ar oferi cel putin ceea ce i-au oferit parintii ei.
Anul acesta ar fi trebuit sa dea bacalaureatul, credeti ca nu si-ar fi dorit sa-l dea si ea alaturi de colegii ei?
Din ce am vazut pana acum, pare foarte fericita si cred ca si el tine la ea.I-a scris pana acum si o melodie.
Eu nu vad relatia asta ca pe ceva de viitor si nu mi se pare normala diferenta de varsta.Voi ce credeti?
P.S. nu este vorba despre mine, ci despre o persoana din grupul meu de prieteni.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Eh, cui nu-i plac vacanțele prin Hawaii?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal dar poate sa tina sau se poate destrama. Conteaza sa se simta ei bine chiar daca noi ii vedem ca fac o greseala

| mgtow a răspuns:

Poate ala nu are familie si e singur, el posibil e interesat de ea pentru ca e calitate buna la pat si mai incolo o injura si o lasa in voia sortii

| darrio2007 a răspuns:

Dar daca a atras-o in alta tara si acolo vrea sa scoata bani de pe urma ei? Intelegi la ce ma refer.Ai mai auzit ceva de ea?

| Cσcσ explică (pentru darrio2007):

Da.Din ceea ce spune ea, par foarte fericiti si sunt aproape de casatorie.Dar nu inteleg de ce ar vrea sa-si petreaca restul vietii cu o persoana care, foarte usor, i-ar putea fi tata.

| darrio2007 a răspuns (pentru Cσcσ):

Intr-adevar,o diferenta cam mare.Dar dragostea nu tine cont de varsta.Sau poate ca el are bani.Se va cara mai repede de pe lumea asta.Mai stii!

| Cσcσ explică (pentru darrio2007):

"se va cara" laughing
Buna asta! laughing