| Unbreakablle a întrebat:

am o problema.De 5 ani nu am mai auzit nimic de un vechi prieten de familie, nu stiu nici nr de tel nici facebook. Stiu orasul in care locuieste numele, varsta si numele fratelui cum il pot gasi. Pot intreba la sectia de politie?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca era mai mult o cunostinta, nu prieten, pentru ca prietenii nu dispar asa 5 ani fara sa dea vreun semn de viata, decat daca nu vor sa mai fie gasiti.
Nu, la Politie nu poti intreba, ei nu au dreptul sa caute pe nimeni pentru tine, decat daca cel pe care-l cauti este un hot sau vreun violator.