| AdeGirly a întrebat:

am un frate foarte enervant si nu stiu cum sa il fac sa taca are 17 ani si e pasionat de calculator si... calculator deci isi bate joc de mine mereu si nu il mai suport va rog ajutaima Funda pentru raspunsul castigator

4 răspunsuri:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Dar tu nu ai parinti? Discuta cu ei

| AdeGirly explică (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Da draga am dar ce ii poate face ca in decembrie face 18 ani si nu mai are prioritate asupra lui el nu ii mai asculta de mult si crede-ma mereu le spun sa ii faca ceva si sa ma lase...

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Raspune-i cu aceeasi moneda

| Sophieeeeeee a răspuns:

Nu il baga in seama. Daca nu ai sa-l mai bagi in seama un timp, dupa aceea se va plictisi sa te tachineze.