| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Salut TPU, asta am avut o discuție cu fata cu care vorbesc și a zis sa facem o pauza în relatie ca are o gramada de datorii și nu vrea sa îmi spună ce datorii doar ca nu mai știe cum sa le împărta pe toate și are nevoie de liniște, nu știu cât ar dura pauza asta și ce ar trebui sa fac sau sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Esti pe faras. Zi mersi ca a durat doar 1 luna. Recovery should be pretty easy. Or not!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei pauza de care spune, cam inseamna despartire, in peste 90% din cazuri.
Nu te-ai intrebat ce legatura ar avea datoriile cu relatia voastră?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce legatură au datoriile cu tine? Ea a vrut sa puna punct relatiei si nu stia cum, a gasit scuza asa ca lasa o in pace e clar ca nu e de tine.Are peste 15 ani fata?

| Catrice a răspuns:

Nașpa,se vinde la cămătari tipa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

RIP, nu o să mai auzi de ea. Nu-i zici nimic, dacă voia să fie cu tine, nu găsea piedici. Ori nu a găsit altă scuză ca să scape de tine, ori ești foarte stresant și chiar are nevoie de liniște. Dă-i pace.

| Zuzu1991 a răspuns:

O femeie cu datorii ar sta cu tine sa o ajuti sa isi plateasca datoriile, e draguta scuza si ca tu ai crezut si ca intrebi aici tongue

| nicunicu3 a răspuns:

Man,este un test si daca este adevarat, ajut-o cu de ex ii trebuie 10 milioane dai 1 milion din inima.Si pentru relatii contacteaza pe Taher Sonu pe Instagram te va ghida el in directia cea buna, este cel mai bun. Funda? Vrei sa vb in privat mai multe?