| Eastwood a întrebat:

ce cadou ar fi potrivit de Craciun pentru persoana iubita? Ma gandeam la o perna in forma de inima. ar fi ok?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai personaliza ar fi si mai ok, sa scrii pe ea "fi atent unde ma pui ca sunt cu ochi pe tine" ar fi si mai super

9 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Daca relatia este destul de consolidata,este ok. Oricum,de sarbatori,poti oferi orice fel de cadou(psrfum, accesorii, haine, jocuri, etc.).Iar obiectele in forma de inima si tematice le poti oferi pe 14/24 febroarie.

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apai craciunul e ca trecut deja.mai bine te-ai gandi la paste.

| 0x11111051 a răspuns:

Pina la Craciun mai este! Nici nu stii daca ai sa ajungi pina miine, caci deja te gindesti la craciun

| MisFit20 a răspuns:

Eu ma gandeam la o inima in forma de perna, sa aiba unde sa se odihneasca in inima ta, unde gaseste linistea unui somn dulce, dar si ca tine e bine.

| Nanami利 a răspuns:

Mi se pare dragut.Dar totusi ai mai putea sa-i iei ceva, gen un parfum/o bluza.Asta s-ar potrivi si de ziua indragostitilor, dar poti sa-i dai si acum:3.

| miru20cmrecords a răspuns:

Da este dragut.

| roxy99roxana a răspuns:

Eu i-as da ceva mai deosebit ca un album plin cu poze de ale noastre cred ca i-ar placea mai mult pentru ca o sai aduca mereu aminte de momentele frumoase petrecute impreuna si ai putea sai scrii si o dedicatie siropoasa sper ca te-am ajutat

| Alinsc2 a răspuns:

Ia un parfum
Sau o perna mare personalizata plus ceva. Ia ceva mai imprevizibil si interesant.