| xxlo a întrebat:

Ce cadou sa-i fac iubitului meu de craciun, eu ma gandeam la o perna personalizata/cana personalizata sau alt obiect personalizat ce ziceti? aveti vreo idee?/?

7 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
De acord cu tine.
O seara buna!

| Krissツ a răspuns:

Eu zis ca orice i-ai cumpara i-ar placea foarte mult oricat de mis sau mare ar fi acel cadou. Sper ca te-am ajutat happy

| denista a răspuns:

Fiind iubitul tau e foarte simplu sa mergi la sigur. Uite de unde poti sa te inspiri, eu cumpar de pe DeGen si sunt foarte multumita http://www.degen.ro/....../index.php

| AnDrEeAadd a răspuns:

Eu am facut luna asta 2 ani cu el si i-am facut cadou o perna personalizata.I-a placut enorm. E o idee foarte buna.
Eu ma gandeam sa ii iau iubitului meu un parfum si un portofel...

| xxlo explică (pentru AnDrEeAadd):

De unde ai cumparat perna si cat a costat?

| xDozaaa03 a răspuns:

Daca el te iubeste foarte mult, ar accepta totul din patrea tawinking

| xxlo explică:

I-am cumparat si eu 2 parfumuri pana cum, sunt reprezentant la AVON si maim mereu o sa-i cumpar un parfum