| ELITE00BAT a întrebat:

credeti in zodii? Eu sunt rac si imi place de o fata si am aflat de curand ca e zodia berbec ce sa fac am putea avea o relatie buna?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește compatibilitatea dintre zodii pe www.elystar.ro și vezi ce este de făcut.
Pa, pa.

| sunshine939 a răspuns:

Eu zic ca nu crede ma stiu ce zic. poate cel mult o relatie de amicitie.berbecii sunt groaznici fara sa jignesc pe nimeni.la modul ca sunt foarte agitati tot timpul cauta ceva nou cauta distractie spre deosebire de rac.intr adevar depinde de fiecare de varsta de educatie de multe...dar repet nu vreau sa imi sara nimeni in cap sunt groaznici in comparatie cu racii.eu sunt fecioara si am o relatie de 3 ani cu un rac si pot spune ca e una excelenta. sper ca te am ajutat.

| VeronicaLL a răspuns:

Nimic nu te opreste sa incerci. Din cate persoane cunosc, racii sunt sensibili iar berbecii mai duri si impulsivi. Nu ai nimic de pierdut, asa ca...

| Thunderstruck a răspuns:

Nu exista ma asa cevalaughing.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna Maracan, in principiu nimeni nu se mai ia astazi de horoscop.Sunt doar niste inventii dar daca tu crezi asta poti cauta pe google: compatibilitate rac- berbec.

| Anonymus314 a răspuns:

Da,daca te simti mai retrograd rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma zoodiphilule evalueza-ti timpu sa-ti ajunga pentru cauza care o ai tu, este o problema mai degraba. mentala.

| KriegShoot a răspuns:

Ba sunt porcari, du-te si vorbeste cu ea, lasa racu si berbecu si mai stiu eu ce animale.