| anonim_4396 a întrebat:

cunosc o fata pe care o plac si nu stiu cum sa observ daca ma place fara s-o intreb cine stie FUNDAAAAA dar nu vreau sa se supere pe mine!

2 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai depinde cat de bine a intelegeti intre voi, de cum iti vorbeste, de cum se comporta in preajma ta... Poti vorbi cu prietenele ei sau s-o intrebi direct ce parere are despre tine si daca fata este intelegatoare si daca chiar ii pasa de tine nu cred ca vei pati absolut nimic.

| andrei7dream a răspuns:

Pai ea cu mine se comporta foarte frumos happy dar nu stiu ce sa zic crying